Producten die een gemeenschappelijk bronframework delen

Layout in bestandssysteem

Procedure voor definitie van bijbehorende projecten

  1. Klik op Het perspectief Java openen Venster > Perspectief openen > Overige... > Java om het perspectief Java te openen.

  2. Klik op De wizard Nieuw Java-project starten Bestand > Nieuw > Overige... > Java-project om de wizard Nieuw Java-project te starten.

  3. Typ "Product1" in het veld Projectnaam. Klik op Volgende.

    De wizard Nieuw Java-project

  4. De volgende pagina wordt geopend. Selecteer de bronmap "Product1".

    Klik op Aanvullende bron koppelen in het deelvenster Details of klik op de knop Aanvullende bron aan project koppelen op de werkbalk van de view.

    Java-projectbroninstellingen

  5. Klik in het venster Bron koppelen op Bladeren... en kies de directory D:\Product1\JavaSourceFiles.

    Typ "src" in het veld Mapnaam.

    Het dialoogvenster Bron koppelen

  6. Klik op Voltooien om de gegevens te valideren en het dialoogvenster te sluiten.

  7. Selecteer "Product1" nogmaals en klik op Aanvullende bron koppelen in het deelvenster Details of klik op de knop Aanvullende bron aan project koppelen op de werkbalk van de view.

    Java-projectbroninstellingen

  8. Klik in het venster Bron koppelen op Bladeren... en kies de directory D:\Framework\JavaSourceFiles.

    Typ "src-common" in het veld Mapnaam.

    Het dialoogvenster Bron koppelen

  9. Klik op Voltooien om de gegevens te valideren en het dialoogvenster te sluiten.

    Uw projectindeling ziet er nu als volgt uit:

    Uiteindelijke Java-projectbroninstellingen

  10. Klik op Voltooien.
  11. Maak het project "Product2" door stap 2 tot en met 5 te herhalen, maar nu de directory D:\Product2\JavaSourceFiles op te geven als bronmap.

  12. Klik op Voltooien om het project onmiddellijk aan te maken.

  13. In het volgende voorbeeld ziet u hoe u een gekoppelde bronmap toevoegt aan een eerder gemaakt project in het werkgebied...

    Bewerk de eigenschappen van het project "Product2" en selecteer de pagina Java-buildpad.

    Klik op Bron koppelen... op het tabblad Bron.

    Tabblad Bron, eigenschappen van Java-buildpad

  14. Klik in het venster Bron koppelen op Bladeren... en kies de directory D:\Framework\JavaSourceFiles.

    Typ "src-common" in het veld Mapnaam.

    Het dialoogvenster Bron koppelen

  15. Klik op Voltooien om de gegevens te valideren en het dialoogvenster te sluiten.

    Klik op OK om de wijzigingen in de projecteigenschappen van "Product2" toe te passen.

  16. U hebt nu twee Java-projecten met respectievelijk de bronnen van "Product1" en "Product2", die beide gebruikmaken van de bronnen van "Framework".

    Gemaakte Java-projecten in werkgebied

Opmerking: de bestanden in "src-common" worden gedeeld gebruikt. Als u dus "Common.java" in "Product1" bewerkt, wordt "Common.java" in "Product2" óók gewijzigd. Beide worden echter gecompileerd in de context van het project waartoe ze behoren. Er wordt dan twee keer een bestand "Common.class" gegenereerd, een keer voor elk project. Als voor deze projecten verschillende compileeropties zijn opgegeven, worden voor de ene versie van het bestand "Common.java" mogelijk andere fouten gerapporteerd dan voor de andere versie.

Verwante concepten

Java-projecten
Java-views

Verwante onderwerpen

Wizard Nieuw Java-project
View Pakketverkenner