Deelnemers voor kopiëren

org.eclipse.ltk.core.refactoring.copyParticipants

3.1

Dit extensiepunt wordt gebruikt voor het definiëren van kopieerdeelnemers bij herstructureringen. De lezer van de expressie verstrekt de volgende vooraf gedefinieerde variabelen die door middel van het expressie-element <with variable="..."> kunnen worden opgevraagd: De standaardvariabele die tijdens de evaluatie van de expressie wordt gebruikt, wordt aan de element-variabele gekoppeld.

<!ELEMENT extension (copyParticipant*)>

<!ATTLIST extension

point CDATA #REQUIRED

id    CDATA #IMPLIED

name  CDATA #IMPLIED>


<!ELEMENT copyParticipant (enablement)>

<!ATTLIST copyParticipant

id              CDATA #REQUIRED

name            CDATA #REQUIRED

class           CDATA #REQUIRED

processOnCancel CDATA #IMPLIED>


<!ELEMENT enablement (not , and , or , instanceof , test , systemTest , equals , count , with , resolve , adapt , iterate)*>

Een generiek hoofdelement. U kunt het element in een extensiepunt gebruiken om de beschikbaarheidsexpressie ervan te definiëren. De criteria van een beschikbaarheidsvoorwaarde worden gecombineerd met de operator AND.



<!ELEMENT not (not | and | or | instanceof | test | systemTest | equals | count | with | resolve | adapt | iterate)>

Dit element is een NOT-bewerking op het evaluatieresultaat van de bijbehorende subexpressie.



<!ELEMENT and (not , and , or , instanceof , test , systemTest , equals , count , with , resolve , adapt , iterate)*>

Dit element is een AND-bewerking op het evaluatieresultaat van alle bijbehorende subexpressies.



<!ELEMENT or (not , and , or , instanceof , test , systemTest , equals , count , with , resolve , adapt , iterate)*>

Dit element is een OR-bewerking op het evaluatieresultaat van alle bijbehorende subexpressies.



<!ELEMENT instanceof EMPTY>

<!ATTLIST instanceof

value CDATA #REQUIRED>

Dit element wordt gebruikt om een instanceof-controle uit te voeren op het object dat de focus heeft. De expressie retourneert EvaluationResult.TRUE als het objecttype een subtype is van het type dat voor de kenmerkwaarde is opgegeven. Anders retourneert de expressie EvaluationResult.FALSE.



<!ELEMENT test EMPTY>

<!ATTLIST test

property CDATA #REQUIRED

args     CDATA #IMPLIED

value    CDATA #IMPLIED>

Dit element wordt gebruikt om de eigenschapsstatus te evalueren van het object dat de focus heeft. De testbare eigenschappen kunnen worden uitgebreid met het extensiepunt van de eigenschapstester. De testexpressie retourneert EvaluationResult.NOT_LOADED als de eigenschapstester nog niet is geladen.



<!ELEMENT systemTest EMPTY>

<!ATTLIST systemTest

property CDATA #REQUIRED

value    CDATA #REQUIRED>

Vraagt een systeemeigenschap op met de methode System.getProperty en vergelijkt het resultaat daarvan met de waarde die voor het kenmerk value is opgegeven.



<!ELEMENT equals EMPTY>

<!ATTLIST equals

value CDATA #REQUIRED>

Dit element wordt gebruikt om een equals-controle uit te voeren op het object dat de focus heeft. De expressie retourneert EvaluationResult.TRUE als het object gelijk is aan de waarde die voor de kenmerkwaarde is opgegeven. Anders retourneert de expressie EvaluationResult.FALSE.



<!ELEMENT count EMPTY>

<!ATTLIST count

value CDATA #REQUIRED>

Dit element wordt gebruikt om het aantal elementen van een collectie op te vragen.



<!ELEMENT with (not , and , or , instanceof , test , systemTest , equals , count , with , resolve , adapt , iterate)*>

<!ATTLIST with

variable CDATA #REQUIRED>

Dit element wijzigt het te inspecteren object voor alle subelementen in het object waarnaar door de opgegeven variabele wordt verwezen. Als de variabele niet kan worden omgezet, verwerpt de expressie de uitzondering ExpressionException tijdens de evaluatie. De onderliggende items van een with-expressie worden gecombineerd met de operator AND.



<!ELEMENT resolve (not , and , or , instanceof , test , systemTest , equals , count , with , resolve , adapt , iterate)*>

<!ATTLIST resolve

variable CDATA #REQUIRED

args     CDATA #IMPLIED>

Dit element wijzigt het te inspecteren object voor alle subelementen in het object waarnaar door de opgegeven variabele wordt verwezen. Als de variabele niet kan worden omgezet, verwerpt de expressie de uitzondering ExpressionException tijdens de evaluatie. De onderliggende items van een with-expressie worden gecombineerd met de operator AND.



<!ELEMENT adapt (not , and , or , instanceof , test , systemTest , equals , count , with , resolve , adapt , iterate)*>

<!ATTLIST adapt

type CDATA #REQUIRED>

Dit element wordt gebruikt om het focusobject aan te passen aan het type dat voor het kenmerk type is opgegeven. De expressie retourneert 'not loaded' als de adapter of het type nog niet is geladen. Als de typenaam helemaal niet bestaat, wordt de uitzondering ExpressionException verworpen tijdens de evaluatie. De criteria van een adapt-expressie worden gecombineerd met de operator AND.



<!ELEMENT iterate (not , and , or , instanceof , test , systemTest , equals , count , with , resolve , adapt , iterate)*>

<!ATTLIST iterate

operator (or|and) >

Dit element wordt gebruikt om een variabele van het type java.util.Collection te doorlopen. Als het focusobject niet van het type java.util.Collection is, wordt de uitzondering ExpressionException verworpen tijdens de evaluatie.



In het onderstaande voorbeeld ziet u hoe een deelnemer voor het kopiëren van bestanden wordt gedefinieerd. De deelnemer wordt ingeschakeld als één van de projecten van de Java-soort is.

<copyParticipant id=

"org.eclipse.samples.copyParticipant"

name=

"%CopyFileParticipant.name"

class=

"org.eclipse.samples.CopyFileParticipant"

>

<enablement>

<with variable=

"affectedNatures"

>

<iterate operator=

"or"

>

<equals value=

"org.eclipse.jdt.core.javanature"

/>

</iterate>

</with>

<with variable=

"element"

>

<instanceof value=

"org.eclipse.core.resources.IFile"

/>

</with>

</enablement>

</copyParticipant>

De aangeleverde klasse moet org.eclipse.ltk.core.refactoring.participants.CopyParticipant uitbreiden.