Teamingang
ID:
org.eclipse.core.resources.teamHook
Sinds:
2.1
Beschrijving:
Voor aanlevering van een implementatie van een TeamHook (teamingang) die wordt gebruikt voor mechanismen die alleen beschikbaar zijn voor teamproviders. Voor dit extensiepunt is maximaal één extensie toegestaan.
Configuratiemarkup:
<!ELEMENT extension (teamHook)>
<!ATTLIST extension
point CDATA #REQUIRED
id CDATA #IMPLIED
name CDATA #IMPLIED>
- point - een volledig gekwalificeerd ID van het doelextensiepunt.
- id - een optioneel ID van de extensie-instance.
- name - een optionele naam van de extensie-instance.
<!ELEMENT teamHook EMPTY>
<!ATTLIST teamHook
class CDATA #REQUIRED>
- class - de volledig gekwalificeerde naam van een klasse die org.eclipse.core.resources.team.TeamHook als subklasse implementeert
Voorbeelden:
Dit is een voorbeeld van de extensie teamHook
(in bestand plugin.xml):
<extension point=
"org.eclipse.core.resources.teamHook"
>
<teamHook class=
"org.eclipse.team.internal.TeamHook"
/>
</extension>
API-informatie:
De waarde van het kenmerk class moet een subklasse van org.eclipse.core.resources.team.TeamHook zijn.
Verstrekte implementatie:
De implementatie van de teamingang wordt gewoonlijk aangeleverd door de teamcomponent. Het extensiepunt mag niet worden gebruikt door andere clients.
Copyright (c) 2002, 2005 IBM Corporation en anderen.
Alle rechten voorbehouden. Dit programma en het begeleidende materiaal zijn beschikbaar gesteld onder de voorwaarden van de Eclipse Public License v1.0 die bij deze distributie is geleverd en beschikbaar is op http://www.eclipse.org/legal/epl-v10.html.