Opmerking: Deelnemers moeten van elkaars bestaan "op de hoogte zijn". Een document moet altijd zodanig worden ingesteld dat er geen conflicten ontstaan. Als een deelnemer bijvoorbeeld partitionering voor een document wil instellen, moet de API van org.eclipse.jface.text.IDocumentExtension3
worden gebruikt en moet een uniek partitionerings-ID worden ingesteld.
Vanaf 3.2 wordt een waarschuwing in het logboek vastgelegd als hier geen sprake van is.
<!ELEMENT extension (participant)>
<!ATTLIST extension
point CDATA #REQUIRED
id CDATA #IMPLIED
name CDATA #IMPLIED>
<!ELEMENT participant EMPTY>
<!ATTLIST participant
class CDATA #REQUIRED
extensions CDATA #IMPLIED
fileNames CDATA #IMPLIED
contentTypeId CDATA #IMPLIED>
De specificatie van een deelnemer voor documentinstellingen. Om alle deelnemers voor een gegeven bestand te vinden, worden de kenmerken van elke deelnemerspecificatie geraadpleegd in deze volgorde: contentTypeId, fileNames, extensions. Als er meerdere deelnemers worden gevonden, wordt niet aangegeven in welke volgorde deze worden aangeroepen.
<extension id=
"JavaDocumentSetupParticipant"
name=
"%javaDocumentSetupParticipant"
point=
"org.eclipse.core.filebuffers.documentSetup"
>
<participant extensions=
"java"
class=
"org.eclipse.jdt.internal.ui.javaeditor.JavaDocumentSetupParticipant"
>
</participant>
</extension>
Copyright (c) 2001, 2006 IBM Corporation en anderen.
Alle rechten voorbehouden. Dit programma en het begeleidende materiaal zijn beschikbaar gesteld onder de voorwaarden van de Eclipse Public License v1.0 die bij deze distributie is geleverd en beschikbaar is op http://www.eclipse.org/legal/epl-v10.5tml.