org.eclipse.ui.texteditor.IMarkerUpdater
te implementeren. De updatestrategieën kunnen geregistreerd zijn voor voor een bepaald merktekentype of voor alle merktekentypen. Het laatste gebeurt door het merktekentype uit de extensie weg te laten.
<!ELEMENT extension (updater*)>
<!ATTLIST extension
point CDATA #REQUIRED
id CDATA #IMPLIED
name CDATA #IMPLIED>
<!ELEMENT updater EMPTY>
<!ATTLIST updater
id CDATA #REQUIRED
markerType CDATA #IMPLIED
class CDATA #REQUIRED>
<extension point=
"org.eclipse.ui.editors.markerUpdaters"
>
<updater id=
"org.eclipse.jdt.ui.markerUpdaters.JavaSearchMarkerUpdater"
class=
"org.eclipse.jdt.internal.ui.search.JavaSearchMarkerUpdater"
markerType=
"org.eclipse.search.searchmarker"
>
</updater>
</extension>
In dit voorbeeld wordt org.eclipse.jdt.internal.ui.search.JavaSearchMarkerUpdater geregistreerd als merktekenupdater voor alle merktekens van het type org.eclipse.search.searchmarker, inclusief alle afgeleide typen.
<extension point=
"org.eclipse.ui.editors.markerUpdaters"
>
<updater id=
"org.eclipse.ui.texteditor.BasicMarkerUpdater"
class=
"org.eclipse.ui.texteditor.BasicMarkerUpdater"
>
</updater>
</extension>
In dit voorbeeld wordt org.eclipse.ui.texteditor.BasicMarkerUpdater geregistreerd als merktekenupdater die onafhankelijk is van het merktekentype.
Copyright (c) 2001, 2004 IBM Corporation en anderen.
Alle rechten voorbehouden. Dit programma en het begeleidende materiaal zijn beschikbaar gesteld onder de voorwaarden van de Eclipse Public License v1.0 die bij deze distributie is geleverd en beschikbaar is op http://www.eclipse.org/legal/epl-v10.5tml.