Merktekenhulp
ID:
org.eclipse.ui.ide.markerHelp
Sinds:
3.0 (oorspronkelijk toegevoegd in versie 2.0 als org.eclipse.ui.markerHelp)
Beschrijving:
Dit extensiepunt wordt gebruikt om een Help-context aan een specifiek soort merkteken (een merkteken van een bepaald type of met bepaalde kenmerkwaarden) te koppelen.
Configuratiemarkup:
<!ELEMENT extension (markerHelp*)>
<!ATTLIST extension
point CDATA #REQUIRED
id CDATA #IMPLIED
name CDATA #IMPLIED>
- point - een volledig gekwalificeerd ID van het doelextensiepunt.
- id - een optioneel ID van de extensie-instance.
- name - een optionele naam van de extensie-instance.
<!ELEMENT markerHelp (attribute*)>
<!ATTLIST markerHelp
markerType CDATA #IMPLIED
helpContextId CDATA #REQUIRED>
- markerType - het unieke type van het merkteken waarop de Help-context van toepassing is.
- helpContextId - het unieke ID van de Help-context.
<!ELEMENT attribute EMPTY>
<!ATTLIST attribute
name CDATA #REQUIRED
value CDATA #REQUIRED>
- name - de naam van het kenmerk waarvan de waarde wordt opgegeven.
- value - de opgegeven waarde van het kenmerk.
Voorbeelden:
Dit is een voorbeeld van de extensie markerHelp (let op het subelement en de manier waarop de kenmerken worden gebruikt):
<extension point=
"org.eclipse.ui.ide.markerHelp"
>
<markerHelp
markerType=
"org.eclipse.ui.examples.readmetool.readmemarker"
helpContextId=
"org.eclipse.ui.examples.readmetool.marker_example1_context"
>
<attribute name=
"org.eclipse.ui.examples.readmetool.id"
value=
"1234"
/>
</markerHelp>
</extension>
In het bovenstaande voorbeeld wordt het ID van een Help-context gekoppeld aan merktekens van het type org.eclipse.ui.examples.readmetool.readmemarker waarvan het kenmerk org.eclipse.ui.examples.readmetool.id de waarde 1234 heeft.
API-informatie:
Het is een taak van de ontwikkelaar om te zorgen dat slechts één helpcontext-ID aan een bepaald merkteken wordt toegewezen. Als er twee of meer ID's van Help-contexten aan een bepaald merkteken worden toegewezen, kan de workbench niet vaststellen welke context moet worden geretourneerd. De workbench kan echter wel altijd het meest specifieke context-ID retourneren voor een bepaald merkteken. Dat wil zeggen dat een context-ID met drie overeenkomende kenmerkwaarden voorrang heeft voor een context-ID met slechts twee overeenkomende kenmerkwaarden.
Copyright (c) 2002, 2004 IBM Corporation en anderen.
Alle rechten voorbehouden. Dit programma en het begeleidende materiaal zijn beschikbaar gesteld onder de voorwaarden van de Eclipse Public License v1.0 die bij deze distributie is geleverd en beschikbaar is op http://www.eclipse.org/legal/epl-v10.html.