Herstructureringsscripts toepassen

  1. Kies Herstructureren > Script toepassen... op de menubalk om de wizard voor het toepassen van een herstructureringsscript af te beelden.
  2. Geef op de eerste pagina van de wizard, Script toepassen, het herstructureringsscript op dat u op het werkgebied wilt toepassen. Klik op Bladeren... om naar de locatie te bladeren waarin het herstructureringsscript is opgeslagen.
  3. Nadat u een geldig script hebt ingevoerd, klikt u op Volgende om door te gaan.
  4. Op de tweede pagina van de wizard kunt u een preview bekijken van de herstructureringen die opnieuw zullen worden doorlopen. Selecteer een afzonderlijke herstructurering om meer informatie over de uitgevoerde bewerkingen te bekijken in de sectie Details.
  5. Klik op OK om de herstructureringen opnieuw te doorlopen en het dialoogvenster te sluiten.
  6. Klik op Volgende om de herstructureringen opnieuw te doorlopen en een preview van elke herstructurering te bekijken voordat deze op het werkgebied wordt toegepast.

Verwante concepten

Ondersteuning voor herstructurering

Verwante taken

Herstructureringsscripts maken
Door de herstructureringshistorie bladeren

Verwante onderwerpen

Acties van het menu Herstructureren
Dialoogvensters voor herstructurering
Java-voorkeuren