De wizard Nieuw Java-project

Met behulp van de wizard Wizard 'Nieuw Java-project' openen Nieuw Java-project kunt u een nieuw Java-project in de workbench maken.

Pagina Java-project

Optie Beschrijving Standaardwaarde
Projectnaam Typ een naam voor het nieuwe project. <leeg>
Inhoud
Nieuw project maken in werkgebied:
Als u deze optie selecteert, wordt door de wizard 'Nieuw Java-project' een nieuw project met de opgegeven naam gemaakt in het werkgebied.
Project maken op basis van bestaande bron:
Als u deze optie selecteert, kunt u hier de locatie opgeven waar door de wizard 'Nieuw Java-project' een bestaand Java-project kan worden opgehaald.
Klik op Bladeren... om naar de locatie van een bestaand Java-project te zoeken.
werkgebied
JRE
Standaard-JRE- gebruiken:
Als u deze optie selecteert, wordt door de wizard 'Nieuw Java-project' een nieuw Java-project met de standaardversie van het compileerprogramma gemaakt. U kunt deze instelling configureren op de voorkeurenpagina Compileerprogramma.
Een projectspecifieke JRE gebruiken:
Als u deze optie selecteert, kunt u een expliciete versie voor het nieuwe Java-project opgeven.
Standaardversie
Projectindeling
Projectmap gebruiken als hoofdmap voor bron- en klassenbestanden:
Als u deze optie selecteert, wordt de projectmap als bronmap en uitvoermap voor klassenbestanden gebruikt.
Afzonderlijke bron- en uitvoermappen maken:
Als u deze optie selecteert, wordt door de wizard 'Nieuw Java-project' een bronmap voor Java-bronbestanden en een uitvoermap voor de klassenbestanden van het project gemaakt.
Projectmap gebruiken

Pagina Java-instellingen

U kunt deze pagina overslaan door op de eerste pagina op Voltooien te klikken. Anders klikt u op Volgende om het Java-buildpad te configureren.
Als de projectlocatie op de eerste pagina is ingesteld op een bestaande directory, wordt gevraagd of de wizard 'Nieuw Java-project' moet proberen bestaande klassenpadinstellingen te detecteren. In dat geval wordt het project al gemaakt wanneer u op Volgende klikt, en wordt de knop Vorige op de pagina Java-instellingen uitgeschakeld.

Verwante concepten

Java-projecten

Verwante onderwerpen

Acties van het menu Bestand