Functie-informatie

Het belangrijkste doel van de pagina Functie-informatie is het aangeven van de informatie die vereist is voor Update Manager om de feature te installeren.

 

Beschrijving programmaonderdeel

Een Beschrijving programmaonderdeel (featurebeschrijving) is een korte componentbeschrijving.

Beschrijving

Doorgaans is een beschrijving platte tekst en bedoeld om te worden vertaald. U kunt de beschrijving ook in HTML-indeling opgeven en er via een URL naar wijzen. De URL kan worden opgegeven als absoluut of als relatief. Als een relatieve URL wordt opgegeven, wordt aangenomen dat deze relatief is voor (en verpakt in) het feature-archief.

 

Auteursrechtvermelding

De feature Auteursrechtvermelding wordt doorgaans geleverd als platte tekst en is bedoeld om te worden vertaald.

Auteursrecht

U kunt de auteursrechtvermelding ook in HTML-indeling opgeven en er via een URL naar wijzen. De URL kan worden opgegeven als absoluut of als relatief. Als een relatieve URL wordt opgegeven, wordt aangenomen dat deze relatief is voor (en verpakt in) het feature-archief.

 

Licentieovereenkomst

De licentieovereenkomst is een featuredoorkliklicentie. Het is doorgaans eenvoudige tekst en bedoeld om te worden vertaald.

De licentie wordt tijdens het download-/installatieproces weergegeven in een standaarddialoogvenster met de acties Accepteren en Afwijzen.

Licentie

U moet een doorkliklicentie opgeven voor elke feature die wordt geselecteerd om te worden geļnstalleerd of bijgewerkt met behulp van Update Manager. Bij geneste features hoeft u alleen de doorkliklicentietekst voor het bovenliggende nesting-item te definiėren (dit is de feature die voor de installatie of update is geselecteerd).

De licentietekst is verplicht, ook als het optionele kenmerk URL is opgegeven.

 

Te bezoeken sites

Te bezoeken sites geeft de naam en URL van sites waarop u naar nieuwe features kunt zoeken.

Te bezoeken sites

Leveranciers kunnen Te bezoeken sites gebruiken om te verwijzen naar hun eigen site(s), of naar site(s) van partners die aanvullende features aanbieden.

In Eclipse worden deze gegevens alleen gebruikt om URL's van nieuwe sites aan klanten door te geven. Sites die behoren tot de basisfeatures (boven in de hiėrarchie) worden in Update Manager als Te bezoeken sites weergegeven.