Als u de objecten hebt gekozen waarmee u wilt werken, kunt u hiervoor de bijbehorende taken uitvoeren. De taken die door de objecten kunnen worden uitgevoerd omvatten de volgende taakgroepen. Taakgroepen zijn eenvoudige "categoriseringsknooppunten" en zijn zelf geen taken.
Bewerkingen
Configuratie
Verbindingen
Hardware (informatie)
Dynamische logische partitionering
Updates
Servicemogelijkheden
Capacity On Demand
U kunt op verschillende manieren een taak van deze taakgroepen selecteren. Sommige van deze categorieën kunnen ook subcategorieën bevatten voordat u bij de eigenlijke taak komt die u wilt uitvoeren. Zie de volgende afbeelding. De bijbehorende taken voor een geselecteerd object worden weergegeven in het takenblok, in voorgrondmenu's, en in het menu Taken.
Opmerking: | Als een bepaalde taak niet op een object kan worden uitgevoerd, wordt die taak niet weergegeven. |
Het takenblok verschijnt onder het werkvenster als u een object hebt geselecteerd waarmee u wilt werken (zie de volgende afbeelding). Deze weergave bevat de beschikbare taken voor geselecteerde beheerde objecten.
Opmerkingen:
De taken die in deze weergave zijn opgenomen, voldoen aan de volgende kenmerken:
Een voorbeeld van het gebruik van de takenblokmethode:
Opmerking: | Nadat u de taakgroepen hebt uitgevouwen, blijven die groepen open zodat u regelmatig andere taken kunt starten zonder dat u de taakgroepen opnieuw hoeft te openen. |
In het voorgrondmenu worden de taakgroepen voor het geselecteerde object afgebeeld. Voorgrondmenu's zijn alleen beschikbaar voor tabelselecties. In de kolom Selecteren van de werkvenstertabel voor servers selecteert u bijvoorbeeld het object waarmee u wilt werken. De knop voor het voorgrondmenu (dubbele pijlen naar rechts) wordt afgebeeld naast de objectnaam die u hebt geselecteerd. Als u op de knop klikt, wordt het taakgroepmenu voor dat bepaalde object afgebeeld, zoals in de volgende afbeelding wordt weergegeven. Selecteer vervolgens een taak die u voor het object wilt openen. Als er meer dan één object is geselecteerd, zijn de taken die in het voorgrondmenu worden afgebeeld van toepassing op alle selecties.
Het taakmenu wordt afgebeeld op de tabelwerkbalk, zoals in de volgende afbeelding wordt weergegeven. Het taakmenu is alleen beschikbaar voor tabelselecties. In de kolom Selecteren van de werkvenstertabel voor servers selecteert u bijvoorbeeld het object waarmee u wilt werken. Klik op Taken Taken voor een lijst met taakgroepen die van toepassing zijn op de geselecteerde objecten in de tabel. Selecteer een taakgroep en selecteer vervolgens een taak die u voor het object wilt openen. Als er meer dan één object is geselecteerd, zijn de taken die in het taakmenu worden afgebeeld van toepassing op alle selecties.
Voor het volgende is meer informatie beschikbaar: